KONST / Litografier / Färglitografi 14886223
nr 1488 6223
Lisa Rinnevuo
(f. 1972), Sverige
Signerad, färglitografi, 170-upplaga, 57x57 cm, yttermått inklusive ram: 67x68 cm
Lisa Rinnevuo, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1972.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:27:30
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.200 kr
3.000 kr
6
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
6